Doğum Çekimi

photo

Hastaneye yatışınızla birlikte başlayan tüm doğum sürecinin fotoğraflandığı profesyonel çekimdir. Doğum şekliniz normal ya da sezaryen fark etmeden doğumhaneye ya da ameliyathaneye gidişiniz, doğum anı ve bebeğinize kavuşmanız, odaya geldikten sonra ve ertesi gün anne baba ile ve aile bireyleri tüm çekimleri kapsar.

Hastane çekimleri, hastanenin imkanları ve ailenin yaklaşımlarına göre çeşitlilik gösterir. Bazı anne/baba adayları daha sakin ve kendilerine özel bir ortamda doğumu yaşamak isterken, bazı anne/baba adayları tüm yakın çevresini yanında ister. Nasıl bir ortam hayal ettiğinizi ve tarzınızı benimle paylaşmanız size vereceğim hizmet için önemlidir.
Hayatınızın belki de en önemli günü, bebeğinizi sabırla büyütüp beklediğiniz onca günden sonra kucakladığınız, dünyayla tanıştırdığınız gündür. Yalnız bebeğiniz değil, siz de o gün anneliğe doğarsınız. Bir kişi fazla olarak çıktığınız hastane hikayenizin önemli anlarını çekeceğim karelerle hatıralarınızda güzel anılara dönüştürmeye çalışıyorum.