Fotoğraf Çekim Hizmetleri

 

Doğum Çekimi:

Hastaneye yatışınızla birlikte başlayan tüm doğum sürecinin fotoğraflandığı profesyonel çekimdir. Doğum şekliniz normal ya da sezaryen fark etmeden doğumhaneye ya da ameliyathaneye gidişiniz, doğum anı ve bebeğinize kavuşmanız, odaya geldikten sonra ve ertesi gün anne baba ile ve aile bireyleri tüm çekimleri kapsar.

Hamilelik Çekimi

Hamileliğinizin son aylarında (tercihen 35. haftadan itibaren) mevsime ve talebe göre stüdyomuzda veya dış mekanda profesyonel çekimlerdir. 

Yeni doğan Çekimi

Doğumu takiben ilk 20 gün içerisinde yapılan dekorlu ve kostümlü profesyonel fotoğraf çekimidir. Çekim süresi yaklaşık 2 – 4 saat arası sürer. Yeni doğan bebeğiniz için gerekli tüm konfor stüdyomuzda mevcuttur.

Bebek / Çocuk çekimi

Bebeğinizin oturur pozisyona geldiği 6-7. aylardan itibaren başlayan profesyonel konseptli çekimlerdir. Çocuğunuzun yaşına ve ailenin isteğine göre dekor ve çekim zamanı planlanır.

Doula

Doğum destekçisi anlamına gelen doula, tüm hamilelik süreci boyunca, doğum anında ve lohusalık döneminde kesintisiz anneye destek olur. Tıbbi yaptırımlar dışında her türlü bilgi desteği, fiziksel rahatlama teknikleri v.b. konularda yardımcı olan doulalar ile doğuma hazırlanan kadınların daha rahat doğurdukları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 

tania2_k.jpg
**************************